Yangın Tüpü Söndürücü 1kg 5 li 4 Yıl Garantili 2022 Üretim 2026 Tekrar Dolum Kuru kimyevi tozlu yangın söndürme tüpü - 1 kg. Abc kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazı (araçlarda ve otomobilerde kullanım için uygundur)  * yangın söndürmede kullanılan ve kuru kimyevi toz veya abc olarak adlandırılan etken madde "mono amonyum fosfat" tır. Satın alacağınız yangın söndürücünün içerisindeki map oranına ve tse belgeli olmasına dikkat ediniz. Özellikler: 1 kg kapasiteli * dolum tarihi 2022 tekrar dolum tarihi 2026 olarak etiketlidir. A1 71 14 kalite sıvama saçtan gövde gazaltı kaynak prinç tetik vana tertibatı ithal manometre abc söndürücü toz % 40 map oranı 18 bar çalışma basıncı özel montaj askısı yangın tüpünün üzerindeki basınç göstergesi (manometre) sayesinde basınç miktarını her zaman görebilirsiniz. Tekrar doldurulabilir bir yapıya sahiptir. Iso 9001-2000 kalite standartlarında üretilmiştir. Tse ve ce belgelidir. Kullanıldığı yangın sınıfları: A sınıfı yangınlar: Katı madde yangınları b sınıfı yangınlar: Sıvı yanıcı maddeler, akaryakıt yangınları c sınıfı yangınlar: Gaz yangınları kullanım şekli: Emniyet pimini çekiniz. Rüzgarı arkanıza alarak yangın söndürme cihazını ateşin olduğu yöne doğru tutunuz. Tüpün tetiğine basarak yangına müdahale ediniz.

Standart Yangın Tüpü Söndürücü 1kg 5 Li 4 Yıl Garantili 2022 Üretim 2026 Tekrar Dolum - Pkt3-1kg Arac Tupü

Bu ürün çeşit ve adet talebine göre üretilmektedir/tedarik edilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için bize 05524528153 numaralı telefondan veya 905524528153 numaralı whatsapp hattından veya info@kkdavm.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Ürün Kodu PKT3-1kg arac tupü
Renk Standart
Editörün Notu Yangın Tüpü Söndürücü 1kg 5 li 4 Yıl Garantili 2022 Üretim 2026 Tekrar Dolum Kuru kimyevi tozlu yangın söndürme tüpü - 1 kg. Abc kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazı (araçlarda ve otomobilerde kullanım için uygundur)  * yangın söndürmede kullanılan ve kuru kimyevi toz veya abc olarak adlandırılan etken madde "mono amonyum fosfat" tır. Satın alacağınız yangın söndürücünün içerisindeki map oranına ve tse belgeli olmasına dikkat ediniz. Özellikler: 1 kg kapasiteli * dolum tarihi 2022 tekrar dolum tarihi 2026 olarak etiketlidir. A1 71 14 kalite sıvama saçtan gövde gazaltı kaynak prinç tetik vana tertibatı ithal manometre abc söndürücü toz % 40 map oranı 18 bar çalışma basıncı özel montaj askısı yangın tüpünün üzerindeki basınç göstergesi (manometre) sayesinde basınç miktarını her zaman görebilirsiniz. Tekrar doldurulabilir bir yapıya sahiptir. Iso 9001-2000 kalite standartlarında üretilmiştir. Tse ve ce belgelidir. Kullanıldığı yangın sınıfları: A sınıfı yangınlar: Katı madde yangınları b sınıfı yangınlar: Sıvı yanıcı maddeler, akaryakıt yangınları c sınıfı yangınlar: Gaz yangınları kullanım şekli: Emniyet pimini çekiniz. Rüzgarı arkanıza alarak yangın söndürme cihazını ateşin olduğu yöne doğru tutunuz. Tüpün tetiğine basarak yangına müdahale ediniz.
 Çok İyi (0)
 İyi (0)
 Ne İyi / Ne Kötü (0)
 Kötü (0)
 Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

0

Bu ürüne daha önce yorum yapılmamıştır.
Yorum yapmak için üye girişi yapınız. Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.
www.kkdavm.com’un kargo gönderimlerindeki çözüm ortakları Yurtiçi Kargo’dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Onaylanmış siparişleriniz mağazadan ürünlerin temin edilmesinin ardından, 3-5 iş günü içerisinde kargo firmasına paketlenmiş olarak verilecektir ve tahmini 3 iş gününde tarafınıza teslim edilecektir.

* Kampanya dönemlerinde ve stoğu mağazalarımızdan temin edilebilen bazı ürünlerde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.


Türkiye’nin her yerine kargo bedeli 384,904 TL'dir. 6000 TL ve üzeri alışverişlerde, siparişinizi ücretsiz gönderiyoruz.

Yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ürünleri 14 gün içerisinde değişim veya iade talebi ile geriye gönderebilirsiniz. 

Kredi kartı, havale, kapıda nakit ve kapıda kredi kartı olmak üzere 4 farklı ödeme yöntemi mevcuttur.

1000 TL Üzeri Alışverişlerde
ÜCRETSİZ KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

İADE ve DEĞİŞİM KOLAYLIĞI

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

İş Ortakları

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?