SON KULLANIM TARİH YILI : 2026   Türköz Yangın Söndürücü - ''6 Kg".  Tsen 615 Abc  4 Yıl Garantili Yangınlara ilk müdahale, hayati derecede önem arz eden bir konudur. Henüz başlangıç aşamasında, çok büyümeden müdahale edilebilen bir yangın büyük felaketlerin önüne geçebilir. Mapeks yangın söndürücü cihazları, ergonomik yapıları sayesinde oldukça kolay kullanım ve dolayısıyla yangına kolay müdahale imkânı sağlıyor. Birden fazla ebatta üretilen cihazlar, ihtiyaca göre farklı mekânlarda kullanılabiliyor. Kaliteli Üretim Ve Güvenli Kullanım Türköz yangın söndürme cihazının gövdesi A1 7114 Kalite Sıvama Sac ile imal ediliyor. Gövde imalatı gazaltı kaynak ile yapılıyor. Dış yüzeyi elektrostatik toz boya ve iç yüzeyi de fosfat ile kaplanmış olarak imal ediliyor. Cihazlarda, Mapeks yüksek kalite ABC söndürücü toz kullanılıyor. Cihaz içinde toplam olarak 6 kg söndürücü madde bulunuyor. Yangın söndürücü, içindeki basıncın doğru olarak ölçülebilmesini sağlayan, yüksek kaliteli manometre ile donatılmış olarak geliyor. Tüplerde, çalışmanın kontrollü olarak yapılmasını sağlayan vana aksamı, CE belgeli olarak kullanıma sunuluyor. Pirinç emniyet ventilli vana tertibatı kullanılıyor. Mapeks yangın söndürücü cihazları TSE 862 EN 3-7 A+1, CE ve ISO 9001-2008 belgelerine sahip cihazlar olarak kullanıcısına sunuluyor. Yangın söndürücüler, askı aparatları ile kullanıma sunuluyor. Böylece ihtiyaç halinde en kolay görülebilecek ve en rahat ulaşılabilecek yerlere asılabiliyor. Yangın Söndürme Cihazına Ait Önemli ÖzelliklerTest Basıncı: 27 bar Çalışma Basıncı: 18 bar Çalışma Sıcaklığı: -30/+60 Püskürtme Mesafesi (Maksimum): 4-5 metre İtici Madde: N2 (Azot Gazı) Yangın Söndürme Rating: 21A / 113B / C Sektöründe Öncü ve Güvenilir Firma: Türköz 1995 yılında kurulan Mapeks firması, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sergileyerek sektörde hizmet vermeye devam ediyor. Dürüstlük, güvenilirlik ve şeffaflık prensiplerini esas alan firma, yangın söndürme cihazları konusunda en çok tercih edilen firmalar arasındaki yerini koruyor. *Gövde, Sıvama metodu ile imal edilmiş olup, elektrostatik toz boyalıdır ve gövde içi fosfat kaplıdır. *Cihazın kontrollü çalışmasını sağlayan vana aksamı CE belgelidir. *Cihazlarımız TSE 862 EN 3-7 A+1,CE ve DIN En ISO 9001:2008 belgelidir. *A1 7114 Kalite Sıvama saçtan gövde *Gazaltı kaynak *Pirinç Emniyet Ventili Vana Tertibatı *Yüksek Kalite Manometre *Mapeks Yüksek Kalite ABC söndürücü *0.70 Mikron Elektrostatik Toz Boya Söndürücü Mik. Test Basıncı Çal.Basıncı Çal.Sıcaklığı Püsk.Mes. İtici Mik. Yan.Sön.Raiting 6 KG ABC 27 Bar 18 Bar (-30/+60) 4-5 mt N2(Azot) 21A/113B/C Ürünler askı aparatsız gönderilmektedir.

Standart Türköz 6 Kg Kkt Yangın Söndürme Tüpü 6 Kg Yangın Tüpü - Turkoz

300,00 TL
400,00 TL
Renk Seçimi:
Tek Renk
Beden Seçimi:
Ürün Tükendi
Gelince Haber Ver ▶
Ürün Kodu TURKOZ
Renk Standart
Editörün Notu SON KULLANIM TARİH YILI : 2026   Türköz Yangın Söndürücü - ''6 Kg".  Tsen 615 Abc  4 Yıl Garantili Yangınlara ilk müdahale, hayati derecede önem arz eden bir konudur. Henüz başlangıç aşamasında, çok büyümeden müdahale edilebilen bir yangın büyük felaketlerin önüne geçebilir. Mapeks yangın söndürücü cihazları, ergonomik yapıları sayesinde oldukça kolay kullanım ve dolayısıyla yangına kolay müdahale imkânı sağlıyor. Birden fazla ebatta üretilen cihazlar, ihtiyaca göre farklı mekânlarda kullanılabiliyor. Kaliteli Üretim Ve Güvenli Kullanım Türköz yangın söndürme cihazının gövdesi A1 7114 Kalite Sıvama Sac ile imal ediliyor. Gövde imalatı gazaltı kaynak ile yapılıyor. Dış yüzeyi elektrostatik toz boya ve iç yüzeyi de fosfat ile kaplanmış olarak imal ediliyor. Cihazlarda, Mapeks yüksek kalite ABC söndürücü toz kullanılıyor. Cihaz içinde toplam olarak 6 kg söndürücü madde bulunuyor. Yangın söndürücü, içindeki basıncın doğru olarak ölçülebilmesini sağlayan, yüksek kaliteli manometre ile donatılmış olarak geliyor. Tüplerde, çalışmanın kontrollü olarak yapılmasını sağlayan vana aksamı, CE belgeli olarak kullanıma sunuluyor. Pirinç emniyet ventilli vana tertibatı kullanılıyor. Mapeks yangın söndürücü cihazları TSE 862 EN 3-7 A+1, CE ve ISO 9001-2008 belgelerine sahip cihazlar olarak kullanıcısına sunuluyor. Yangın söndürücüler, askı aparatları ile kullanıma sunuluyor. Böylece ihtiyaç halinde en kolay görülebilecek ve en rahat ulaşılabilecek yerlere asılabiliyor. Yangın Söndürme Cihazına Ait Önemli ÖzelliklerTest Basıncı: 27 bar Çalışma Basıncı: 18 bar Çalışma Sıcaklığı: -30/+60 Püskürtme Mesafesi (Maksimum): 4-5 metre İtici Madde: N2 (Azot Gazı) Yangın Söndürme Rating: 21A / 113B / C Sektöründe Öncü ve Güvenilir Firma: Türköz 1995 yılında kurulan Mapeks firması, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sergileyerek sektörde hizmet vermeye devam ediyor. Dürüstlük, güvenilirlik ve şeffaflık prensiplerini esas alan firma, yangın söndürme cihazları konusunda en çok tercih edilen firmalar arasındaki yerini koruyor. *Gövde, Sıvama metodu ile imal edilmiş olup, elektrostatik toz boyalıdır ve gövde içi fosfat kaplıdır. *Cihazın kontrollü çalışmasını sağlayan vana aksamı CE belgelidir. *Cihazlarımız TSE 862 EN 3-7 A+1,CE ve DIN En ISO 9001:2008 belgelidir. *A1 7114 Kalite Sıvama saçtan gövde *Gazaltı kaynak *Pirinç Emniyet Ventili Vana Tertibatı *Yüksek Kalite Manometre *Mapeks Yüksek Kalite ABC söndürücü *0.70 Mikron Elektrostatik Toz Boya Söndürücü Mik. Test Basıncı Çal.Basıncı Çal.Sıcaklığı Püsk.Mes. İtici Mik. Yan.Sön.Raiting 6 KG ABC 27 Bar 18 Bar (-30/+60) 4-5 mt N2(Azot) 21A/113B/C Ürünler askı aparatsız gönderilmektedir.
 Çok İyi (0)
 İyi (0)
 Ne İyi / Ne Kötü (0)
 Kötü (0)
 Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

0

Bu ürüne daha önce yorum yapılmamıştır.
Yorum yapmak için üye girişi yapınız. Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.
www.kkdavm.com’un kargo gönderimlerindeki çözüm ortakları Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo’dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Onaylanmış siparişleriniz mağazadan ürünlerin temin edilmesinin ardından, 3-5 iş günü içerisinde kargo firmasına paketlenmiş olarak verilecektir ve tahmini 3 iş gününde tarafınıza teslim edilecektir.

* Kampanya dönemlerinde ve stoğu mağazalarımızdan temin edilebilen bazı ürünlerde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.


Türkiye’nin her yerine kargo bedeli 27,0692 TL'dir. 1000 TL ve üzeri alışverişlerde, siparişinizi ücretsiz gönderiyoruz.

Yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ürünleri 14 gün içerisinde değişim veya iade talebi ile geriye gönderebilirsiniz. 

Kredi kartı, havale, kapıda nakit ve kapıda kredi kartı olmak üzere 4 farklı ödeme yöntemi mevcuttur.

1000 TL Üzeri Alışverişlerde
ÜCRETSİZ KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

İADE ve DEĞİŞİM KOLAYLIĞI

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

İş Ortakları

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?