Numerouno Akü Takviye Kablosu 50MM 1200 Amper 2.3 Metre Çantalı NumereunoNumereuno Akü Takviye Kablosu Çantalı 1.Sınıf 1200 Amp 50mm 2.3 mt Yerli ÜretimÜrün Özellikleri:Uygunluk: Tüm yerli, ithal, marka ve model otomobiller'de ev, ofis, bagaj vb. tüm mekanlarda kullanılacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.Ürün Ölçüleri: 2.3 metre kablo uzunluğu ile en kullanışlı tasarım.Paket Özelliği: Artı ve uçlar için 2 adet maşalı kablo takım.Nominal 1200 ampere kadar takviye edebilme özelliği.Alüminyum bakır karışımı iletkenler kullanılmaktadır.Büyük maşa ile çok daha pratik kullanıma sahiptir.Kullanım sırasında ellerinizle maşalar temas etmemesi için izole edilmiştir.Kulanım Şekli:Akünü z bittiğinde yada aracınızı çalıştırmadığı zamanlarda başka bir akü  veya bir güç kaynağına bağlanmasını sağlar. Ürün 3 katmandan oluşmaktadır. 1 katmanı iletken alüminyum bakır karışımı ile kaplıdır. 2 katman yalıtkan katman ile kaplıdır. 3 katman özel kauçuk kaplaması ile kaplıdır.Akü  başlarına kullanılan penselerin akü  kutup başlarıyla temas eden sıkıştırma yüzeyleri bakır uçlara sahiptir.Tutma yerleri plastikle izole edilmiştir.Kabloları bağlarken önce eksi sonra artı uçları bağlayın.Eğer akü  takviyesi araç üzerindeki akü den yapılıyor ise takviye yapılan aracı çalışır halde tutun.Takviye yapılan akü  takılı araç çalışmaya başladığı zaman aynı sıra ile kabloları çıkarın.Acil durumlarda her araçta bulunması gereken bir üründür.

Standart Numero Uno Araç Takviye Kablosu 600 Amper 2.3 Metre Çantalı Çok Kaliteli - Kset11

112,00 TL
123,00 TL
Renk Seçimi:
Tek Renk
Beden Seçimi:
Ürün Tükendi
Gelince Haber Ver ▶
Ürün Kodu KSET11
Renk Standart
Editörün Notu Numerouno Akü Takviye Kablosu 50MM 1200 Amper 2.3 Metre Çantalı NumereunoNumereuno Akü Takviye Kablosu Çantalı 1.Sınıf 1200 Amp 50mm 2.3 mt Yerli ÜretimÜrün Özellikleri:Uygunluk: Tüm yerli, ithal, marka ve model otomobiller'de ev, ofis, bagaj vb. tüm mekanlarda kullanılacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.Ürün Ölçüleri: 2.3 metre kablo uzunluğu ile en kullanışlı tasarım.Paket Özelliği: Artı ve uçlar için 2 adet maşalı kablo takım.Nominal 1200 ampere kadar takviye edebilme özelliği.Alüminyum bakır karışımı iletkenler kullanılmaktadır.Büyük maşa ile çok daha pratik kullanıma sahiptir.Kullanım sırasında ellerinizle maşalar temas etmemesi için izole edilmiştir.Kulanım Şekli:Akünü z bittiğinde yada aracınızı çalıştırmadığı zamanlarda başka bir akü  veya bir güç kaynağına bağlanmasını sağlar. Ürün 3 katmandan oluşmaktadır. 1 katmanı iletken alüminyum bakır karışımı ile kaplıdır. 2 katman yalıtkan katman ile kaplıdır. 3 katman özel kauçuk kaplaması ile kaplıdır.Akü  başlarına kullanılan penselerin akü  kutup başlarıyla temas eden sıkıştırma yüzeyleri bakır uçlara sahiptir.Tutma yerleri plastikle izole edilmiştir.Kabloları bağlarken önce eksi sonra artı uçları bağlayın.Eğer akü  takviyesi araç üzerindeki akü den yapılıyor ise takviye yapılan aracı çalışır halde tutun.Takviye yapılan akü  takılı araç çalışmaya başladığı zaman aynı sıra ile kabloları çıkarın.Acil durumlarda her araçta bulunması gereken bir üründür.
 Çok İyi (0)
 İyi (0)
 Ne İyi / Ne Kötü (0)
 Kötü (0)
 Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

0

Bu ürüne daha önce yorum yapılmamıştır.
Yorum yapmak için üye girişi yapınız. Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.
www.kkdavm.com’un kargo gönderimlerindeki çözüm ortakları Yurtiçi Kargo’dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Onaylanmış siparişleriniz mağazadan ürünlerin temin edilmesinin ardından, 3-5 iş günü içerisinde kargo firmasına paketlenmiş olarak verilecektir ve tahmini 3 iş gününde tarafınıza teslim edilecektir.

* Kampanya dönemlerinde ve stoğu mağazalarımızdan temin edilebilen bazı ürünlerde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.


Türkiye’nin her yerine kargo bedeli 369,096 TL'dir. 6000 TL ve üzeri alışverişlerde, siparişinizi ücretsiz gönderiyoruz.

Yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ürünleri 14 gün içerisinde değişim veya iade talebi ile geriye gönderebilirsiniz. 

Kredi kartı, havale, kapıda nakit ve kapıda kredi kartı olmak üzere 4 farklı ödeme yöntemi mevcuttur.

1000 TL Üzeri Alışverişlerde
ÜCRETSİZ KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

İADE ve DEĞİŞİM KOLAYLIĞI

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

İş Ortakları

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?