Autokit Hızlı Cila 500 ML SKT:12/08/26 Çözücü madde içermeyen parlaklık veren etkili bir üründür. Her boya tipi için uygundur. Yüksek kaliteli Carnauba cilası boyayı haftalarca korur ve parlak kalmasını sağlar. Uygulaması oldukça kolaydır. Ürün aynı zamanda plastik ve lastik alanlarda uygulanır. Araç önce Autokit Şampuanı ile yıkanır ve temiz suyla durulanır. Şişe kullanmadan önce çalkalanır. Püskürtme mekanizması “ON” konumuna getirilir. Araç kurulandıktan sonra ürün otomobil üzerine püskürtülür. Bögesel olarak uygulanır. Ürün yumuşak bir bez ile yüzeye eşit miktarda dağıtılır. Hemen yumuşak bir bez ve pamuk ile parlatılır. Eğer ürün yüzeyde parlatmadan önce kurumuş ise kuruyan yere yeniden bir miktar ürün sıkarak hemen parlatılır. Direk güneş ışığında veya araç el sürülemeyecek kadar sıcak iken uygulama yapmayınız. Donmaktan koruyunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. Cilt ve göz ile temasından kaçınınız. Cildi korumak için elle temasından kaçınınız. Uygulama esnasında koruyucu eldiven, koruyucu kıyafet, göz ve yüz koruyucu kullanınız. Cilt ile teması halinde bol sabun ve su ile ve yine göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarınız ve yeniden kullanmadan önce yıkayınız. Yanlışlıkla yutulması halinde derhal doktora başvurunuz.

Standart Autokit Hızlı Cila 500 Ml Skt: 12/08/2026 - Fa1-227

38,00 TL
40,00 TL
Renk Seçimi:
Tek Renk
Beden Seçimi:
Ürün Tükendi
Gelince Haber Ver ▶
Ürün Kodu FA1-227
Renk Standart
Editörün Notu Autokit Hızlı Cila 500 ML SKT:12/08/26 Çözücü madde içermeyen parlaklık veren etkili bir üründür. Her boya tipi için uygundur. Yüksek kaliteli Carnauba cilası boyayı haftalarca korur ve parlak kalmasını sağlar. Uygulaması oldukça kolaydır. Ürün aynı zamanda plastik ve lastik alanlarda uygulanır. Araç önce Autokit Şampuanı ile yıkanır ve temiz suyla durulanır. Şişe kullanmadan önce çalkalanır. Püskürtme mekanizması “ON” konumuna getirilir. Araç kurulandıktan sonra ürün otomobil üzerine püskürtülür. Bögesel olarak uygulanır. Ürün yumuşak bir bez ile yüzeye eşit miktarda dağıtılır. Hemen yumuşak bir bez ve pamuk ile parlatılır. Eğer ürün yüzeyde parlatmadan önce kurumuş ise kuruyan yere yeniden bir miktar ürün sıkarak hemen parlatılır. Direk güneş ışığında veya araç el sürülemeyecek kadar sıcak iken uygulama yapmayınız. Donmaktan koruyunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. Cilt ve göz ile temasından kaçınınız. Cildi korumak için elle temasından kaçınınız. Uygulama esnasında koruyucu eldiven, koruyucu kıyafet, göz ve yüz koruyucu kullanınız. Cilt ile teması halinde bol sabun ve su ile ve yine göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarınız ve yeniden kullanmadan önce yıkayınız. Yanlışlıkla yutulması halinde derhal doktora başvurunuz.
 Çok İyi (0)
 İyi (0)
 Ne İyi / Ne Kötü (0)
 Kötü (0)
 Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

0

Bu ürüne daha önce yorum yapılmamıştır.
Yorum yapmak için üye girişi yapınız. Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.
www.kkdavm.com’un kargo gönderimlerindeki çözüm ortakları Yurtiçi Kargo’dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Onaylanmış siparişleriniz mağazadan ürünlerin temin edilmesinin ardından, 3-5 iş günü içerisinde kargo firmasına paketlenmiş olarak verilecektir ve tahmini 3 iş gününde tarafınıza teslim edilecektir.

* Kampanya dönemlerinde ve stoğu mağazalarımızdan temin edilebilen bazı ürünlerde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.


Türkiye’nin her yerine kargo bedeli 369,096 TL'dir. 6000 TL ve üzeri alışverişlerde, siparişinizi ücretsiz gönderiyoruz.

Yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ürünleri 14 gün içerisinde değişim veya iade talebi ile geriye gönderebilirsiniz. 

Kredi kartı, havale, kapıda nakit ve kapıda kredi kartı olmak üzere 4 farklı ödeme yöntemi mevcuttur.

1000 TL Üzeri Alışverişlerde
ÜCRETSİZ KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

İADE ve DEĞİŞİM KOLAYLIĞI

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

İş Ortakları

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?