ÇİFT KAPAKLI YANGIN DOLABI 2" İKİ KAPAKLI SAÇ KAPAK 25 MT HORTUMLU 0.90 mm TÜP KABİNLİYANGIN DOLABI TSE' li  SIVA ALTI ERSAN ÇK model (Tüp bölmeli), Çift Kapılı Yangın dolaplarımız, TS EN 671-1:2012(EN) standartlarına uygun olarak, 1299 CPR CE belge onaylı, EN 694 standartında (1”) Yarı sert hortumlu, 1,2 mm kalınlıkta DKP saçtan üretilir. (isteğe bağlı 1,5 mm) ÇK model İki Kapılı Yangın dolapları, yan tarafında 6 veya 12 kg kapasitede yangın söndürücü tüp konulacak bölmeye sahiptir. Kasa Tasarımı, Sıva üstü ve gömme tip olarak üretilir. Kapak Tasarımı, Saç Kapak – Cam Kapak – Tüp tarafı Cam Kapak - Makara tarafı Cam Kapak olarak yapılmaktadır. Makara Hortum uzunlukları , 20 - 25 - 30 metre olarak kullanılabilir. Siparişlerinizde Seçim Tablomuzda belirtilen şekli ile istekte bulunabilirsiniz. Özel ölçülerde yapılacak üretimler için şirket merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Şirketimiz haber vermeksizin üretim standartlarında ve malzemelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  

Standart 2 İki Kapaklı Saç Kapak25 Mt Hortumlu 0.90 Mm Tüp Kabinliyangın Dolabı Tse" Li Sıva Altı Ersan - Ers053

3.471,00 TL
3.786,00 TL
Renk Seçimi:
Tek Renk
Beden Seçimi:
Ürün Tükendi
Gelince Haber Ver ▶
Ürün Kodu ERS053
Renk Standart
Editörün Notu ÇİFT KAPAKLI YANGIN DOLABI 2" İKİ KAPAKLI SAÇ KAPAK 25 MT HORTUMLU 0.90 mm TÜP KABİNLİYANGIN DOLABI TSE' li  SIVA ALTI ERSAN ÇK model (Tüp bölmeli), Çift Kapılı Yangın dolaplarımız, TS EN 671-1:2012(EN) standartlarına uygun olarak, 1299 CPR CE belge onaylı, EN 694 standartında (1”) Yarı sert hortumlu, 1,2 mm kalınlıkta DKP saçtan üretilir. (isteğe bağlı 1,5 mm) ÇK model İki Kapılı Yangın dolapları, yan tarafında 6 veya 12 kg kapasitede yangın söndürücü tüp konulacak bölmeye sahiptir. Kasa Tasarımı, Sıva üstü ve gömme tip olarak üretilir. Kapak Tasarımı, Saç Kapak – Cam Kapak – Tüp tarafı Cam Kapak - Makara tarafı Cam Kapak olarak yapılmaktadır. Makara Hortum uzunlukları , 20 - 25 - 30 metre olarak kullanılabilir. Siparişlerinizde Seçim Tablomuzda belirtilen şekli ile istekte bulunabilirsiniz. Özel ölçülerde yapılacak üretimler için şirket merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Şirketimiz haber vermeksizin üretim standartlarında ve malzemelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  
 Çok İyi (0)
 İyi (0)
 Ne İyi / Ne Kötü (0)
 Kötü (0)
 Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

0

Bu ürüne daha önce yorum yapılmamıştır.
Yorum yapmak için üye girişi yapınız. Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.
www.kkdavm.com’un kargo gönderimlerindeki çözüm ortakları Yurtiçi Kargo’dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Onaylanmış siparişleriniz mağazadan ürünlerin temin edilmesinin ardından, 3-5 iş günü içerisinde kargo firmasına paketlenmiş olarak verilecektir ve tahmini 3 iş gününde tarafınıza teslim edilecektir.

* Kampanya dönemlerinde ve stoğu mağazalarımızdan temin edilebilen bazı ürünlerde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.


Türkiye’nin her yerine kargo bedeli 535,08 TL'dir. 6000 TL ve üzeri alışverişlerde, siparişinizi ücretsiz gönderiyoruz.

Yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ürünleri 14 gün içerisinde değişim veya iade talebi ile geriye gönderebilirsiniz. 

Kredi kartı, havale, kapıda nakit ve kapıda kredi kartı olmak üzere 4 farklı ödeme yöntemi mevcuttur.

1000 TL Üzeri Alışverişlerde
ÜCRETSİZ KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

İADE ve DEĞİŞİM KOLAYLIĞI

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

İş Ortakları

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?