ELSP 1090 S3 Kullanım Alanı: İş Güvenliği Standart: EN ISO 20345 Malzeme: Nefes Alabilir Hakiki Deri Taban Teknolojisi: - Batmaya karşı dayanıklı "Çelik" ara taban kullanılmıştır. - Enjeksiyon Taban Teknolojisi - Şok absorbsiyonu ve yumuşaklığı sayesinde kullanıcıya en uygun konforu sağlar. - SRC Üstün Kayma Direnci Ek Özellikler: 200 J'e kadar koruma sağlayan "Çelik" burun. Tabanlık: Anatomik olarak şekillendirilmiş, çıkartılabilir, nefes alabilir tabanlık Ağırlık: 620gr (42 no için yaklaşık ağırlık) EUROLITES Serisi YDS Eurolites serisi, çalışma ortamının risklerini azaltırken rahatlığı en yüksek seviyeye çıkarıyor. Ürünün ömrü, kullanıcının artan verimliliği ve kaza risklerini azaltması ile gerçek maliyet hesaplandığında EUROLITES serisi ile YDS, kullanıcılara en ekonomik ürünleri sunuyor. AntistatikVar StandartEN ISO 20345 SRC Üstün Kayma DirenciVar Koruyucu Burun ÖzelliğiÇelik Burun Koruyucu Ara Taban Özelliği - S3Var YükseklikAyakkabı - Low Cut Taban TeknolojisiÇift Yoğunluklu Enjeksiyon Taban Teknolojisi MevsimDört Mevsim MalzemeHakiki Deri Kullanım Alanıİş Güvenliği AstarTekstil CinsiyetErkek

Siyah Yds Elsp 1090 S3 -siyah - Yds1090

Bu ürün çeşit ve adet talebine göre üretilmektedir/tedarik edilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için bize 05524528153 numaralı telefondan veya 905524528153 numaralı whatsapp hattından veya info@kkdavm.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Ürün Kodu YDS1090
Renk SİYAH
Editörün Notu ELSP 1090 S3 Kullanım Alanı: İş Güvenliği Standart: EN ISO 20345 Malzeme: Nefes Alabilir Hakiki Deri Taban Teknolojisi: - Batmaya karşı dayanıklı "Çelik" ara taban kullanılmıştır. - Enjeksiyon Taban Teknolojisi - Şok absorbsiyonu ve yumuşaklığı sayesinde kullanıcıya en uygun konforu sağlar. - SRC Üstün Kayma Direnci Ek Özellikler: 200 J'e kadar koruma sağlayan "Çelik" burun. Tabanlık: Anatomik olarak şekillendirilmiş, çıkartılabilir, nefes alabilir tabanlık Ağırlık: 620gr (42 no için yaklaşık ağırlık) EUROLITES Serisi YDS Eurolites serisi, çalışma ortamının risklerini azaltırken rahatlığı en yüksek seviyeye çıkarıyor. Ürünün ömrü, kullanıcının artan verimliliği ve kaza risklerini azaltması ile gerçek maliyet hesaplandığında EUROLITES serisi ile YDS, kullanıcılara en ekonomik ürünleri sunuyor. AntistatikVar StandartEN ISO 20345 SRC Üstün Kayma DirenciVar Koruyucu Burun ÖzelliğiÇelik Burun Koruyucu Ara Taban Özelliği - S3Var YükseklikAyakkabı - Low Cut Taban TeknolojisiÇift Yoğunluklu Enjeksiyon Taban Teknolojisi MevsimDört Mevsim MalzemeHakiki Deri Kullanım Alanıİş Güvenliği AstarTekstil CinsiyetErkek
 Çok İyi (0)
 İyi (0)
 Ne İyi / Ne Kötü (0)
 Kötü (0)
 Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

0

Bu ürüne daha önce yorum yapılmamıştır.
Yorum yapmak için üye girişi yapınız. Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.
www.kkdavm.com’un kargo gönderimlerindeki çözüm ortakları Yurtiçi Kargo’dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Onaylanmış siparişleriniz mağazadan ürünlerin temin edilmesinin ardından, 3-5 iş günü içerisinde kargo firmasına paketlenmiş olarak verilecektir ve tahmini 3 iş gününde tarafınıza teslim edilecektir.

* Kampanya dönemlerinde ve stoğu mağazalarımızdan temin edilebilen bazı ürünlerde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.


Türkiye’nin her yerine kargo bedeli 369,096 TL'dir. 6000 TL ve üzeri alışverişlerde, siparişinizi ücretsiz gönderiyoruz.

Yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ürünleri 14 gün içerisinde değişim veya iade talebi ile geriye gönderebilirsiniz. 

Kredi kartı, havale, kapıda nakit ve kapıda kredi kartı olmak üzere 4 farklı ödeme yöntemi mevcuttur.

1000 TL Üzeri Alışverişlerde
ÜCRETSİZ KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

İADE ve DEĞİŞİM KOLAYLIĞI

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

İş Ortakları

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?