Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

 

  1. Havale ile sipariş verdim, ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Havale yöntemiyle oluşturulan siparişler için, 3 iş günü süre verilmektedir. 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir. Ürününüzün ücretini havale yaptıktan sonra 3 iş günü tedarik ve kargolama süresi vardır.

  1. Toptan alım kaç adedi içermektedir?

Toptan alımlar, bazı ürünler hariç tutularak, 50-100 adet arası alımları kapsamaktadır. Basit tek kullanımlık ürünler için adetler 1000 adet üstü kabul edilmektedir.

  1. Ürün tedarik süresi nedir?

Ürünlerimiz İstanbul’da bulunan çeşitli depolardan tedarik edilerek kargo edilmektedir. 1-4 iş günü içerisinde ürün tedarik edilip kargoya verilecektir.

  1. Siparişimi iptal etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Siparişinizin iptali için, tarafımıza mail atabilir ürünü anlaşmalı kargolarımızdan biriyle tarafımıza gönderebilirsiniz. İptal sebebiyle birlikte elimize ulaşan ürünlerin iadesi kredi kartıyla ödeme yaptıysanız direkt olarak yapılacaktır. Havale ile ödeme yaptıysanız, iban bildirmeniz durumunda yapılacaktır.

  1. Üye olmadan sipariş verdim, siparişimi nasıl takip edebilirim?

Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizi kargoya verilmeden takip etme şansınız yoktur. Kargoya verilen ürünler için, üye olunmasa da sistem üzerinden mail gönderimi ile kargo takip kodu paylaşılmaktadır. Bu şekilde siparişinizin durumunu görebilirsiniz. Kargo süresini aşması durumunda, arayarak ya da mail atarak tarafımıza ulaşabilir ve sipariş numaranızla son durumu öğrenebilirsiniz.

  1. TC kimlik numaramı yazmak zorunda mıyım?

Firmamız KKD AVM Kişisel Koruyucu Donanımlar ve Yangın Ekipmanları tarafından gönderilen ürünlerin hepsi faturalıdır. Fatura kesebilmek için firmanızın vergi numarasına ya da kişisel siparişlerde TC kimlik numarasına ihtiyaç duymaktayız. Kendinizi güvensiz hissediyorsanız yazmak zorunda değilsiniz.

  1. Faturam siparişimle gelmedi, ne yapmalıyım?

Ürünlerimizin hepsi faturalandırılarak gönderilmektedir. E-arşiv yöntemiyle faturalandırdığımız ürünlerin faturalarını kaydolurken bildirmiş olduğunuz mail adresinize göndermekte, kâğıt israfını önlemek ve doğayı korumak için böyle bir yöntem kullanmaktayız. Fatura bilgisi için lütfen maillerinizi kontrol ediniz.

1000 TL Üzeri Alışverişlerde
ÜCRETSİZ KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

İADE ve DEĞİŞİM KOLAYLIĞI

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

İş Ortakları

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?