Sipariş Hattı 02122209554

Kulaklık

Kategoriler
Bedenler
Renk
Fiyat Aralığı

Kulaklık

Kulaklık
Baret uyumlu kulaklık çeşitleri farklı renklere ve teknik özelliklere sahiptir. Sarı, beyaz, kırmızı ve siyah renklerinde üretilen bu ürünler kişilerin en gürültülü ortamlarda bile rahatça çalışmasını sağlar.

Kulak Tıkaçları ve Özellikleri

Kordonlu kulak tıkacı modelleri şantiye ve fabrikalarda sıklıkla kullanılıyor. Ses düşürme seviyesi çok yüksek olan bu ürünler iş güvenliği kulaklık kategorisinde yer almaktadır. Kulakların zarar görmesini engellemek için üretiminde özel köpükler kullanılmıştır. Konik biçiminde olan tıkaçlar hafif ve dayanıklıdır. Kordon kısmı polyester malzemesinden üretilmiştir ve kordonların kaybolmasını önler.

Baret Kulaklıkları ve Çeşitleri

Siperliğiyle birlikte satışa çıkarılan baret kulaklığı ürünleri yağmur, rüzgar ve toz gibi dış faktörlerden etkilenmez. Ön ve arka kısmına eklenmiş hava kanalları sayesinde konforlu bir şekilde kullanılır. Çeşitli testlerden geçirilerek alıcılara sunulan kulaklıklarda sarı, lacivert, füme ve kırmızı gibi alternatif renkler yer alıyor. İş güvenliğinde kullanılan diğer aksesuarlar ve kıyafetlerle uyumludur. Çift katmanlı bir yapıya sahip olan kulaklıkların garanti süreleri 1 yıldan başlıyor.

Kulak Koruyucuları ve Fiyatları

Baret ile uyumlu olan kulak koruyucu modellerinde ipli ve telli seçenekler mevcut. Yıkanabilir olduğu için uzun yıllar boyunca kullanılabilir. İç kısmında yumuşak dolgu malzemeler bulunduğu için kulakları acıtmaz. Bu ürünlerde sızdırmazlık halkası ve köpük astarlar da yer alıyor. Saklama kutusunun hediye olarak gönderildiği kulak koruyucuların fiyatları her bütçeye uygundur. Stokta tükenmek üzere olan bazı modellerinde %30\'a varan indirim avantajları mevcut.

Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı, Havale/EFT,
Kapıda nakit, Kapıda kredi kartı.
İade ve Değişim
Koşulduz iade ve değişim garantisi.
Telefonla Sipariş
Siparişini telefon üzerinden verebilirsiniz.
Hızlı Gönderim
Yapacağınız tüm alışverişlerde geçerlidir.

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?