Sipariş Hattı 02122209554

Çevre Güvenlik Malzemeleri

Kategoriler
Bedenler
Renk
Fiyat Aralığı

Çevre Güvenlik Malzemeleri

Çevre Güvenlik Malzemeleri
Petrol sanayinde ve benzinliklerde kullanılan döküntü kiti farklı ölçülerde üretiliyor. Tekerlekli olan modelleri mobil kullanımlar için uygundur. Yağ ve benzeri akıntıların hızlıca temizlenmesini sağlayan kitler adreslere kullanma talimatı ile birlikte gönderilmektedir.

Döküntü Kitleri ve Ürün Özellikleri

Fabrika ve üretim tesislerinde de sıklıkla kullanılan kitlerin ürün içeriğinde emici ped ve sosisler yer almaktadır. Bu ürünler gözlük ve eldiven gibi güvenlik ekipmanları ile birlikte satışa çıkarılıyor. Tekerlekleri lastikten yapıldığı için taşınması son derece kolaydır. Kimyasal atık poşeti hediye olarak gönderilen bu ürünleri sarı, siyah ve kırmızı gibi farklı renklerde satın alınabilir.

Döküntü Kiti Setleri

Online platformlarda çeşitli aksesuar ve ekipmanlarla birlikte satılan kit çeşitleri de mevcut. Nonwoven teknolojisi ile üretilmiş koruyucu önlükler bu aksesuarlar içerisinde yer alıyor. Ek olarak antiseptik özelliğine sahip mendiller ve plastik çantalar da ücrete dahildir. Nitril eldiven ve tek kullanımlık maskelerin de bulunduğu setler maksimum oranda güvenlik sağlıyor. Oto bakım tesislerinde de kullanılan döküntü kitlerinin garanti süreleri 1 -3 yıl arasında değişmektedir.

Varil Petleri

Genel amaçlı kullanımlar için üretilen varil pedi ısıl işlemlerden geçirilerek üretiliyor. Çözücü ve emici özellikleri sayesinde hem sıvıların hem de lif kalıntılarının temizlenmesinde kullanılabilir. Çelik ve diğer varillerin tamamıyla uyumludur. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden imal edilen petler asit ve benzeri sıvıları yüzeyinde toplar. Pazar günü haricinde, sipariş edilen tüm varil petleri aynı gün içerisinde kargoya veriliyor.

Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı, Havale/EFT,
Kapıda nakit, Kapıda kredi kartı.
İade ve Değişim
Koşulduz iade ve değişim garantisi.
Telefonla Sipariş
Siparişini telefon üzerinden verebilirsiniz.
Hızlı Gönderim
Yapacağınız tüm alışverişlerde geçerlidir.

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?