Sipariş Hattı 02122209554

Baret

Kategoriler
Bedenler
Renk
Fiyat Aralığı

Baret

Baret
İnşaat alanları, maden ocakları ve işletme içinde kafa bölgesini darbelerden korumak amacı ile kullanılan baret, dayanıklı yapısı ile iş güvenliğinin olmazsa olmazıdır. Cam, demir ve taş gibi kafa bölgesine zarar verebilecek dış etkilere karşı koruma sağlamanın yanında, düşme ve vurma gibi darbe sonrası kafa bölgesinin zarar görmesini engeller.

İş Güvenliğine Uygun Baret Yapısı

Neme ve ısıya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan baretler, kafa yapısını çevrelen ve sabitleyen kemerleri sayesinde her kullanıcı için uygundur. En sert darbelere karşı bile dayanıklı olan baretler kullanıcının kafasını sarmalayan süngerler sayesinde konforlu bir kullanım sağlar. Hava geçiren ve ter emici özelliği ile gün boyu rahatsızlık vermeden kullanılır. İş sağlığı ve iş güvenliği için kafa bölgesine zarar gelebilecek işletmelerde zorunlu olan baretler, plastik yapısı ile elektrik çarpmalarına karşı da koruma sağlar.

Kaliteli ve Konforlu Baret Modelleri

Darbe, çarpma ve herhangi bir ağır cismin kafa bölgesine düşmesinin neden olacağı sorunlara karşı yüksek koruma sağlayan baretler, müşteri talepleri doğrultusunda farklı renklerde üretilmektedir. Maden, inşaat ve ağır sanayide kafa bölgesine gelebilecek darbe ve dış etkilere karşı koruma sağlamakta olup işverenlerin mutlaka işletmesinde bulundurması zorunlu bir üründür. Kafa koruyucu ürün olarak çok düşük ve çok yüksek sıcaklıklara, elektrik akımına, erimiş metal sıçramasına, ağır cisimlerin kafa bölgesine düşmesine, darbe ve sert cisimlere karşı kafa bölgesini korumada yüksek performans gösterir.

Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı, Havale/EFT,
Kapıda nakit, Kapıda kredi kartı.
İade ve Değişim
Koşulduz iade ve değişim garantisi.
Telefonla Sipariş
Siparişini telefon üzerinden verebilirsiniz.
Hızlı Gönderim
Yapacağınız tüm alışverişlerde geçerlidir.

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?