Sipariş Hattı 02122209554

Ayakkabı ve Çizmeler

Kategoriler
Bedenler
Renk
Fiyat Aralığı

Ayakkabı ve Çizmeler

Ayakkabı Ve Çizmeler
Kalitesi ve konforu ile iş güvenliği ayakkabı ve çizmeleri, su geçirmez ve nefes alabilen bir yapıdadır. İş güvenliğinde profesyonel çözümler sunarak büyü avantajlar sağlar.

İş Güvenliği Ayakkabısı

Ağır sanayide ayakların emniyette olmasını sağlayan çelik burun iş güvenliği ayakkabıları, korunaklı ve konforlu yapısı ile tercih ediliyor. Çalışanlara güven veren iş güvenliği ayakkabı modelleri, her türlü kırık, çatlak, ezik ve incinmeye karşı ayakları en iyi şekilde koruyor. Sağlıklı, konforlu, korunaklı ve şık ayakkabılar olarak çalışanların ihtiyacını en verimli şekilde karşılıyor. Antibakteriyel ve ultra nefes alabilen iç astarı ile ayak sağlığını korurken, yorgunluk önleyici esnek tabanı ile gün boyu rahat çalışmayı sağlıyor.

İş Güvenliği Çizmesi

İş sağlığı ve güvenliğinde koruyucu iş kıyafetleri arasında yer alan iş güvenliği çizmeleri, işçinin ayağını korumanın yanında rahat çalışmasını da sağlıyor. İş alanına özel tasarlanan çizme modelleri, çelik burunlu ve özel tabanlı yapısı ile üstün koruma sağlıyor. Ayağı terletmeyen ve nefes alan iç astarı, darbelere karşı ayağı koruyan kaliteli dış yüzeyi ile sıcak ve soğuktan etkilenmeden ayakları koruyor. Elektrostatik deşarj özelliği, kaymaz ve aşınmaya karşı dayanıklı tabanı ile iş verimliliğini arttırıyor.

En uygun fiyatlarla müşterilere sunulan iş güvenliği ayakkabı ve çizmeleri, iş sağlığı ve güvenliği için özel üretilmiş olup ağır iş ortamında ayak konforu ve güvenliği için tüm özelliklere sahiptir. İş güvenliğinin sağlamak için en hesaplı fiyatlarla iş güvenliği ayakkabı ve çizmelerini satın alabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı, Havale/EFT,
Kapıda nakit, Kapıda kredi kartı.
İade ve Değişim
Koşulduz iade ve değişim garantisi.
Telefonla Sipariş
Siparişini telefon üzerinden verebilirsiniz.
Hızlı Gönderim
Yapacağınız tüm alışverişlerde geçerlidir.

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?